Etusivu » Valmennukset » Ilmainen juoksuohjelma
Kahden viikon aikana tulet huomaamaan miten kivaa, helppoa ja motivoivaa juoksuharjoittelu voi olla.
Nyt pääset kokeilemaan, millaista on juoksuharjoittelu Rebekka Jaakkolan kanssa. Kokeilujakso sisältää juoksutreenit kahdelle eri lähtötasolle; aloittelijoille (Kävelystä juoksuun -kurssi) sekä jo jonkin verran juosseille (Kevyt vitonen -kurssi). Kurssi sisältää myös kehonhuolto ja lihaskuntotreenejä, jotta saat kunnon buustin juoksuinnostukseen!
”Olen aina rakastanut juoksemisen ideaa mutta vihannut juoksemista. Nyt tuntui 5 km jälkeen että olisin voinut jatkaa vaikka miten kauan! Eteneminen oli toki hidasta, mutta juoksua kuitenkin. Kävelyn ja juoksun vuorottelulla syke pysyi riittävän alhaalla, ja oheistreenit ovat todella laadukkaita. Aion todellakin jatkaa Rebekan valmennuksessa!”
-Jari
Jos juoksu tökkii tai et uskalla edes aloittaa, nyt tehdään siihen muutos!
Ilmoittaudu rohkeasti mukaan treeneihin. Kokeile myös ilmaisia kotitreenejä tästä.
Ohjelma lähtee käyntiin heti, kun rekisteröidyt kurssille.
Saat ensimmäisen viikon harjoitusohjelman käyttöösi Campwire-kurssilalustalle heti rekisteröitymisesi jälkeen ja toisen viikon ohjelman seitsemän päivää rekisteröitymisestä. Saat näistä ilmoituksen sähköpostiisi ja suoran linkin kurssialustalle.
Treeniohjelma on käytettävissäsi 2 viikon ajan. Ilmaiskurssille voi ilmoittautua mukaan vain kerran.
HUOM! Ilmaiskurssi ei sido sinua maksulliseen verkkovalmennukseen. ASIAKAS hyväksyy Vahva Elämä Oy:n markkinointisähköpostit liittymällä mukaan ilmaiskurssille.